Λίστα μελών 2017

Student Branch Counselor: Μιχάλας Άγγελος

Student Branch Chair: Χυτήρης Χρήστος

Λίστα μελών του IEEE Student Branch of TEI of Western Macedonia, Kastoria 2017:

  1. Χρήστος Χυτήρης
  2. Κλεοπάτρα Γκόλα
  3. Γεωργία Μιχαλοδημητράκη
  4. Μαρία Νταούκα
  5. Ελένη Ανδρεάδου
  6. Παναγιώτης Νάτσης
  7. Γιώργος Στιβακτάκης
  8. Αλέξης Παπαδόπουλος
  9. Γεωργία Φασουλά
  10. Ildi Tato
  11. Χρήστος Γεωργινέζης
  12. Αλέξανδρος Πυργιωτάκης
  13. Έφη Κόλλια
  14. Χρήστος Πανταλός
  15. Ιωσήφ Φασομυτάκης
  16. Γιώργος Σταυρακάκης
  17. κ. Νίκος Σταυρακάκης
  18. Δημήτρης Καρσλίδης
  19. Νίκος Τόγκος
  20. Γιώργος Μάριος Τσάκλας
  21. Γιώργος Βενιζέλος Πολυζωίδης
  22. Δήμητρα Παπαδοπούλου
  23. Παναγιώτης Ejupi
  24. Θωμάς Μίγας
  25. Κωνσταντίνος Καπετανάκης
  26. Ορέστης Σέλμαχ-Ράντισλαβ
  27. Ελευθέριος Μπάτας
  28. Βασίλης Χάδος
  29. Βασίλειος Ντουμάνης
  30. Άγγελος Μπασούκος
  31. Δήμητρα Πετικά
  32. Τριαντάφυλλος Κόντης
  33. Περλάτ Κοτσιαϊ
  34. Δημήτρης Τέρψης

Λίστα μελών 2016

Student Branch Counselor: Μιχάλας Άγγελος

Student Branch Chair: Σαββανής Μιχάλης Αλέξανδρος

Λίστα μελών του IEEE Student Branch of TEI of Western Macedonia, Kastoria 2016:

  1. Χρήστος Χυτήρης
  2. Μιχάλης Αλέξανδρος  Σαββανής
  3. Κλεοπάτρα Γκόλα
  4. Γεωργία Μιχαλοδημητράκη
  5. Μαρία Νταούκα
  6. Ελένη Ανδρεάδου
  7. Βασίλης Ζηκίδης
  8. Ράνια Δαφνοπούλου
  9. Γιώργος Κουσίδης
  10. Παναγιώτης Νάτσης
  11. Ελευθέριος Μπάτας
  12. Γιώργος Στιβακτάκης
  13. Βασίλης Χάδος
  14. Αλέξης Παπαδόπουλος
  15. Δήμητρα Πετικά
  16. Albion Kouki

Λίστα μελών 2015

Student Branch Counselor: Μιχάλας Άγγελος

Student Branch Chair: Χυτήρης Χρήστος

Λίστα μελών του IEEE Student Branch of TEI of Western Macedonia, Kastoria 2015:

  1. Χρήστος Χυτήρης
  2. Μιχάλης Αλέξανδρος Σαββανής
  3. Δήμητρα Πετικά
  4. Κωνσταντίνος Νεκτάριος Σωτηράκης
  5. Γεωργία Μιχαλοδημητράκη
  6. Ελένη Ανδρεάδου
  7. Σταύρος Σαμαράς
  8. Θοδωρής Γιαπουντζής
  9. Άγγελος Μπασούκος
  10. Στέργιος Άσπρος
  11. Ελευθέριος Μπάτας
  12. Αριστοτέλης Φύλακτος
  13. Περλάτ Κοτσιαϊ
  14. Νικόλαος Ανδρονάς
  15. Νικόλαος Δελλής
  16. Κωνσταντίνα Παντουλη
  17. Αλέξης Παπαδόπουλος
  18. Βασίλης Χάδος
  19. Αντιγόνη Ιωσιφόγλου
  20. Βασιλείου Μάριος
  21. Κυπαρισσοπούλου Κατερίνα
  22. Μιχάλης Μανδαλενάκης
  23. Albion Kouki
  24. Πολυξένη Καραλή
  25. Γιάννης Βεργίνης
  26. Στέργιος Γιανουλούδης
  27. Κλεοπάτρα Γκόλα
  28. Ειρηνή Σιδηροπούλου
  29. Γιώργος Στιβακτάκης
  30. Χρήστος Παπίδας

Λίστα μελών 2014

Student Branch Counselor: Μιχάλας Άγγελος
Student Branch Chair: Χυτήρης Χρήστος

Λίστα μελών του IEEE Student Branch TEI of Western Macedonia, Kastoria 2014:

  1. Χυτήρης Χρήστος
  2. Κορακάς Θάνος
  3. Δήμητρα Πετικά
  4. Κωνσταντίνος Νεκτάριος Σωτηράκης
  5. Ρωμύλος ΜαρμαράςΒέννος Αλέξανδρος
  6. Δημήτρης Δερμετζόπουλος
  7. Βασιλείου Μάριος
  8. Albion Kouki
  9. Στέργιος Γιαννουλουδης
  10. Νικόλαος Ανδρονάς
  11. Κωνσταντίνα Παντουλη
  12. Γιάννης Βεργίνης
  13. Μιχάλης Μανδαλενάκης
  14. Φώτης Παστράκης
  15. Δημήτρης Τέρψης
  16. Πολυξένη Καραλή
  17. Αλέξης Παπαδόπουλος
  18. Αντιγόνη Ιωσηφόγλου
  19. Θεοδώσης Οκαλίδης
  20. Μαγδαληνή Μπαλτατζή
  21. Τούσκα Ευαγγελία
  22. Κυπαρισσοπούλου Κατερίνα
  23. Naun Driant
  24. Ελπίδα Εμμανουηλίδου
  25. Κώστας Ζορζομίκος
  26. Νικόλαος Μαρτίκας
  27. Νικόλαος Δελλής
  28. Άγγελος Μπασούκος

Λίστα μελών 2013

Student Branch Counselor: Μιχάλας Άγγελος

Student Branch Chair: Βέννος Αλέξανδρος

Λίστα μελών του IEEE Student Branch TEI of Western Macedonia, Kastoria 2013:

  1. Βέννος Αλέξανδρος
  2. Βασιλείου Μάριος
  3. Χυτήρης Χρήστος
  4. Κορακάς Θάνος
  5. Δημήτρης Δερμεντζόπουλος
  6. Βουβούδης Χρήστος
  7. Γλύκας Σωτήρης
  8. Εμμανουηλίδου Ελπίδα
  9. Ευθυμιόπουλος Κωνσταντίνος
  10. Κουλούρης Φώτης
  11. Κυπαρισσοπούλου Κατερίνα
  12. Μαρτίκας Νικόλαος
  13. Μπακατάρης Αντρέας
  14. Οκαλίδης Θεοδόσιος
  15. Παντούλη Κωνσταντίνα
  16. Σταμπουλής Σωτήριος
  17. Στεφανή Ευανθία
  18. Τούσκα Ευαγγελία
  19. Κώστας Ζορζομίκος
  20. Driant Naun
  21. Ιωάννης Πετρώβ
  22. Δέσποινα Τσαβδαρίδου Αμπατζόγλου
  23. Μαγδαληνή Σάγγου
  24. Κατρανίδης Νικόλαος
  25. Στάθης Παναγιώτης

Λίστα Μελών 2012

Student Branch Counselor: Μιχάλας Άγγελος

Student Branch Chair: Βέννος Αλέξανδρος

Λίστα μελών του IEEE Student Branch TEI of Western Macedonia, Kastoria 2012:

  1. Βέννος Αλέξανδρος
  2. Ευαγγελία Τούσκα
  3. Δήμητρα Δημητριάδου
  4. Κωνσταντίνα Παντούλη
  5. Μάριος Βασιλείου
  6. Φώτης Παπαζήσης
  7. Ελπίδα Εμμανουηλίδου
  8. Κατερίνα Αρβανίτη
  9. Μαρία Στέλλα Κιζιρίδη
  10. Ευθυμία Θεοδωρίδου
  11. Χρήστος Βουβούδης
  12. Μάρια Σέπκα
  13. Νίκος Κακκίου
  14. Θεοδώρα Λώλη
  15. Κατερίνα Κυπαρισσοπούλου
  16. Νίκος Μακρής
  17. Γεωργία Γιοβανοπούλου
  18. Σωτήρης Γλύκας
  19. Άγγελος Αλεβιζόπουλος
  20. Ευανθία Στεφανή
  21. Αγγελική Μπαντουνά
  22. Θεοδώσης Οκαλίδης
  23. Περικλής Μπρεντάκης
  24. Σαράντης Ρουσσάκης
  25. Παναγιώτης Νεστορούδης
  26. Σπύρος Τοπαλίδης
  27. Κωνσταντίνος Ευθυμιόπουλος
  28. Σωτήρης Σταμπουλής
  29. Δημήτρης Φουστάνας
  30. Ευθυμιόπουλος Κωνσταντίνος
  31. Ζοή Μπαχτσεβανόδου
  32. Στάμου Κωνσταντίνος
  33. Κουλούρης Φώτης
  34. Μπακατάρης Ανδρέας
  35. Νικόλαος Μαρτίκας